• Wolontariat szkolny

• 22.01.2019

Rodacy - Bohaterom

Na terenach dzisiejszej Łotwy, Litwy, Białorusi, Ukrainy żyje już garstka  żołnierzy Armii Krajowej i innych organizacji niepodległościowych. Dla nich przygotowaliśmy paczkę z żywnością.

• 19.12.2018

Pomagamy! I ty możesz zostać św. Mikołajem.

• 03.12 - 21.12.2018r.

Na pomoc zwierzętom

W odpowiedzi na prośbę OGPR zostala przeprowadzona w naszej szkole zbiórka karmy dla psów.

Zebrana karma i akcesoria dla psów wesprze działalność przytulisk, schronisk oraz domów opieki i hoteli dla zwierząt.

• 22.10.2018r

I Olimpiada Integracyjna

Naszymi gośćmi byli wychowankowie Środowiskowego Domu Pomocu Samopomocy.

• 12.11.2018r.

Akcja: Rogale świętomarcińskie

Wolontariusze naszej szkoly upiekli rogale i rozprowadzali  w szkole. Uzyskane fundusze pomogły nam opłacić kolejne miesiące naszego podopiecznego Essamy.

• 14.10 - 15.11.2018r

Akcja Kup Pan szczoteczkę

Wsparliśmy Fundację Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio. Dzięki nam dzieci w krajach najuboższych też będą dbały o zęby :)

• 14.10 -15.11.2018r.

Akcja Opatrunek na ratunek

Nasza akcja wsparła zaplecze polskich misjonarzy prowadących działalność medyczną wśród chorych w najuboższych krajach świata.

• 04.09.2018r.

ADOPCJA SERCA

To już 5 rok wspieramy edukację dziecka z Kamerunu.Nasz podopieczny to Essama Plaisir.Dzięki programowi adopcja serca zapewniamy dziecku, takiemu jak każde, które widzisz na ulicach skrawek szansy na lepsze życie,zaspokojenie podstawowych potrzeb i marzeń.