• Uczniowie klasy IV b z świątecznymi życzeniami u Dyrekcji

• Spotkanie z Mikołajem i przygotowania do świąt w klasie 1c

• Klasa 1c po spotkaniu z Mikołajem, wprawiona w świąteczny nastrój, rozpoczęła przygotowania do świąt. W klasie stanęła choinka udekorowana ozdobami własnoręcznie wykonanymi przez dzieci.

• Ostatnie przygotowania do kiermaszu w kl. IV b

• W poniedziałek w klasie IV b odbyło się przedświąteczne dekorowanie pierników i ciasteczek, które upiekła Pani Justyna. Dzieci rozpoczęły dekorowanie ciastek przy dźwiękach najpiękniejszych kolęd i piosenek świątecznych. Dołożyły wszelkich starań, aby prezentowały się jak najpiękniej. Pracowali z zapałem i wytrwałością, ale przede wszystkim z otwartymi sercami. Po zakończonej pracy każdy zjadł pierniczka, ciastka maślane oraz ciasteczka upieczone przez babcię Arka. Były pyszne. Serdecznie dziękujemy. Uczniowie naszej klasy zapraszają również na stołówkę gdzie serwowane będą przepyszne, kolorowe galaretki, które aż wołają „zjedz mnie!”. Ciężko się im oprzeć. Zapraszamy serdecznie na nasze stoisko.

• MATEMATYKA W ZABAWIE UKRYTA

• Mikołajkowe spotkanie z przedszkolakami. Prowadzenie p. Alina Jurkowska i p. Danuta Jeziorowska wraz z uczennicami klasy 7d - Olą, Hanią, Nastką i Niną .

• SPORTOWE MIKOŁAJKI -SOS KLUCZBORK

•                                                   Sportowe Mikołajki  - SOS Kluczbork .

W Szkole Podstawowej nr 2 im .Janusza Korczaka w Kluczborku  rozegrano turniej  wewnętrzny w kategorii dwójek oraz trójek.   Mini siatkówka to wieka pasja  dziewcząt uczęszczających do klasy sportowej .

Dzięki współpracy z Siatkarskim  Ośrodkiem  Szkolnym    uczennice mogą promować  aktywny styl życia  oraz   popularyzować  piłkę  siatkową ,a przy tym dobrze się bawić . Turniej ten był  też kolejnym etapem przygotowań do Ogólnopolskiego  Turnieju Kinder Sport + . Każda zawodniczka otrzymała drobny upominek  ale największym prezentem dla dziewcząt było spędzenie  mikołajek na sportowo.

• Jarmark bożonarodzeniowy w PRADZE- kl.7b,7d,8c.

• To był cudowny czas, gdzie można było poczuć świąteczną atmosferę na praskiej starówce i zwiedzić stolicę Czech.

Opiekunowie: Danuta Jeziorowska, Maciej Kiliński

• MIKOŁAJKI W KLASIE 4a

• Klasa 4a na Mikołajki postanowiła obdarować się prezentami. Emocje były wielkie, panowała wspaniała atmosfera. Kilkoro dzieci nawet ubrało się stosownie na tę okoliczność. Uczniowie otrzymali podarunki, których nie mogli się doczekać. Uśmiechy na ich twarzach to dowód na to, że dzień ten był bardzo udany:))

Wych. Danuta Jeziorowska

• DUŻY SUKCES UCZENNIC Z KLASY 4a

• Wielkie gratulacje!! Wychowawczyni Danuta Jeziorowska

• Projekt ,,Magia czytania'' - wizyta w bibliotece szkolnej

• Uczniowie klasy Vb poznali zasady korzystania z zasobów bibliotecznych, zostali zapoznani z regulaminem konkursu ,,Wielka Ligia czytelników'', a także samodzielnie korzystali z książek, które mogli wypożyczyć do domu.

• VII MIKOŁAJKOWY TURNIEJ SPORTOWO-JĘZYKOWY

• DZIĘKUJEMY UCZESTNIKOM ZA WSPANIAŁE WSPÓŁZAWODNICTWO I ŚWIETNĄ ZABAWĘ. SPORT I JĘZYKI OBCE TO NASZA TRADYCJA.

Organizatorki: Małgorzata Wujcik, Magdalena Pilak i Anna Wandzioch

• VIc MIKOŁAJKOWO-KINOWO-SPACEROWO

• W ubiegłym roku był Archeolog i Śnieżynka, tym razem kino i spacer, bo aura jeszcze nie zimowa, ale rześkie powietrze i słońce...

• VIc Zajęcia rękodzielnicze/Przygotowania do Jarmarku Bożonarodzeniowego

• VIc Warsztaty w Radio Opole oraz Muzeum Polskiej Piosenki

• Świąteczne warsztaty w klasie 6F

• 02.12.2019r. gościliśmy w naszej klasie panią Katarzynę Stasiak i panią Małgorzatę Dudę ze Spółdzielni Socjalnej "3 Kultury". Panie poprowadziły warsztaty wykonywania ozdób świątecznych z okazji zbliżającego się w naszej szkole Jarmarku Bożonarodzeniowego. Serdecznie dziękujemy Paniom oraz Rodzicom za wspólnie spędzony czas, wspaniałe pomysły, zaangażowanie. Do zobaczenia na Jarmarku Bożonarodzeniowym .

• Mikołajki w klasie IV b

• Uczniowie rozpoczęli świętowanie od wykonania kartek bożonarodzeniowych. Następnie posilili się pyszną pizzą, a na deser słodki upominek od św. Mikołaja. Na zakończenie ubrali choinkę przy dźwiękach świątecznych utworów.

• Gry Planszowe w 5f

• 6 grudnia spędziliśmy nasz czas na grach planszowych w Młodzieżowej Bibliotece. Było dużo emocji, dużo mys