• Makieta lasu wg uczniów IIIa.

• Las to wpaniałe miejsce na spacery. To miejsce, gdzie ukryta jest wiedza o roślinach, zwierzętach, zależnościach w przyrodzie, itd. Zachęcamy do spacerów, a przy okazji do nabywania wiedzy w praktyce. Makiety powstały jak kończył się zakaz wyjścia do lasu.

• #ZOSTAŃ W DOMU-bądź w formie#

• Nie ma nudy 😁💪🤸‍♀️- #ZOSTAŃ W DOMU-bądź w formie dziś ćwiczenia w parach - rodzinnie bo SPORT 🏐🥋⚽️🤸‍♀️🤾‍♀️🏋🏻‍♀️ ŁĄCZY 👦🏻👩🏻👨‍🦲🤸‍♀️ 😁🤸‍♀️💪😀 5,d,g,f

• DZIEŃ ZIEMI

• Dlaczego Ziemia, nasza planeta woła o pomoc?

Z czyjego powodu Ziemia jest w niebezpieczeństwie?

...na takie pytania szukali odpowiedzi uczniowie kl. I e...

Wiemy, jak zachować się w stosunku do przyrody i rozumiemy konieczność jej ochrony

• Mali przyrodnicy z klasy 1 d :)

• Realizując tematy Wiosenny ogród i sad oraz Święto Ziemi dzieci nie tylko zdobywały wiedzę podczas lekcji interaktywnych, ale również zaprojektowały i wykonały m.in. makiety ogrodów, tematyczne gry planszowe, zabawki z zużytych przedmiotów, plakaty tematyczne techniką kolażu oraz sadziły kwiaty w ogrodzie. Zadania sprawiły dzieciom dużo radości i pobudziły ich wyobraźnię:)

• Dzień Ziemi w klasie 1c

• W ramach świętowania Dnia Ziemi, uczniowie klasy 1c poznawali co to jest ekologia i recykling. Wykonywali prace plastyczne dotyczące ekologii oraz nadawali zużytym przedmiotom drugie życie. Przy wykonywaniu prac z materiałów recyklingowych zaskakiwali pomysłowością i oryginalnościa:)

• Uczymy Dzieci Programować w IIIa

• Uczniowie testują narzędzia , które udostępnia platforma programu. Kodują i odkodowują obrazki, wyznaczają trasy dla ozobota wg wytycznych. Nadal doskonalą swoje umiejętności z programowania.

• Sposoby na podsumowanie wiedzy w klasie IIIa

• Ostatnio przerabialiśmy tematy : Rośliny uprawiane w Polsce. Uczniowie lubią mapy myśli, więc tworzyli je w różny sposób. Na podsumowanie materiału współpracowali z mamą,  wspólnie stworzyli tzw. "Żywą mapę myśli" z produktów , które mają w domu.  Opisywali jak im się współpracowało, jakie przybierali role i czego się dowiedzieli? Powstały fajne wystawki. Uczniowie podkreślali, że dużo się dowiedzieli o produktach, które mają w domu, utrwalili wiedzę. Rodzicom bardzo się pomysł spodobał, zauważyli, że dzieci już posiadały dużo wiedzy.

• Jesteśmy aktywni

• Uczniowie klasy 1c wiedzą, że ruch to zdrowie. Podczas zdalnego nauczania nie zapominają więc o aktywności fizycznej.

• #ZOSTAŃ W DOMU- bądz w formie #

• Nie ma nudy 😁💪🤸‍♀️- #ZOSTAŃ W DOMU-bądź w formie 😁challenge💪challenge😁, brzuch pali , a forma rośnie 💪💪💪💪 😁🎥🎥🎥, 🍋🍋🍋H2O dużo 🤸‍♀️🧘‍♀️😁💪🤸‍♀️ ,ćwiczenia z przyborami „  ćwiczenia z hantlami lub butelkami wody" i sałatka owocowa własnoręcznie przygotowana , warzywa

i dużo ,dużo zabawy z wychowaniem fizycznym 🍌🍋🍏🍎🍐🍓🍇🍉🍒🤸‍♀️🧘‍♀️👏😁 5 d,f,g

• ŚWIĄTECZNA KARTKA DLA SENIORA:)