• Akcja „Psychologowie dla społeczeństwa”

• To wspólna inicjatywa psychologów i psychoterapeutów, w ramach której oferowana jest bezpłatne wsparcie dla osób, które zmagają się z problemami psychicznymi  podczas stanu zagrożenia epidemicznego. Pomocy udzielają wykwalifikowani specjaliści.

Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Opolu informuje o możliwości kontaktu telefonicznego z psychologiem od poniedziałku do piątku w godzinach 08.00-20.00 pod numerem telefonu:  774556390 /91/92/, uruchomiono także całodobową pomoc psychologiczną  pod numerem 604830767

Bieżącą pomoc psychologiczno-pedagogiczną proponują pedagodzy szkolni dostępni poprzez system Librus lub telefonicznie 77 4181310 / sekretariat szkoły PSP2 w Kluczborku/

• Czwarta odsłona szkolnej akcji ZACZYTANA DWÓJKA.

• Nie ma nudy 😁💪🤸‍♀️- #ZOSTAŃ W DOMU-bądź w formie

Cały tydzień ćwiczeń z piłkami,przyborami domowymi 🧻🧻🧻🧻 na  SPACERZE  najlepiej tam gdzie JESTEŚ 👩🏻👦🏻SAM 🌳🌲🌴😀📸🎥😁👍👏👏👏5f,d,g

• Relacja ze zdalnego nauczania w kl. I e

• - wiemy, że liczba głosek i liter w wyrazie nie zawsze jest taka sama - poznajemy dwuznaki

- nie straszne już dla nas działania z przekroczeniem progu dziesiatkowego

- wiele radości dostarczyły nam wyzwania plastyczne, w których dominowała tematyka
             przyrodnicza :)

- dziękujemy Rodzicom za ogromne zaangażowanie w naszą naukę (zdalną) :)

• Ręcznie wykonana zabawka dla koleżanki/kolegi w czasie zdalnego nauczania. Klasa 2c

• Projekt "Piszemy listy "w klasie III a

•  Uczniowie samodzielnie albo we współpracy opracowują TOP 10 Kluczbork dla swoich kolegów i koleżanek z klasy III c z Poznania. Prace przy tym zadaniu przebiegają wieloetapowo. Zaczęliśmy od wystawy pana Łukasza Turka, który robi przepiękne fotografie z naszego miasta. Potem wybraliśmy TOP 10 Kluczbork- czyli najbardziej ciekawe w naszych oczach miejsca w naszym mieście. Potem był podział na grupy . I tu zastała nas pandemia koronawirusa. Nasze prace jednak nie ustały. Uczniowie gromadzili informacje, zbierali zdjęcia, planowali jak ciekawie przedstawić miejsce, wszystko konsultowaliśmy podczas rozmów. I już mamy pierwsze efekty. Napływają zdjęcia prac, część prac już jest dostarczona do szkoły. Dzisiaj przedstawiam kilka fotek prac, które powstały. Po zebraniu całego materiału, powstanie film. Wszystko to zostanie wysłane do klasy IIIc z Poznania. Oczywiście zostanie też zaprezentowane na szkolnym fb i stronie szkoły. Pracując zdalnie też można współpracować, realizować projekty.

• Ralizacja projektu ,,Magia czytania''

• W trakcie zdalnego nauczania uczniowie klasy 5b zilustrowali fragment przeczytanych książek i ukazali programy, które są pomocne w czytaniu.

• Makieta lasu wg uczniów IIIa.

• Las to wpaniałe miejsce na spacery. To miejsce, gdzie ukryta jest wiedza o roślinach, zwierzętach, zależnościach w przyrodzie, itd. Zachęcamy do spacerów, a przy okazji do nabywania wiedzy w praktyce. Makiety powstały jak kończył się zakaz wyjścia do lasu.

• #ZOSTAŃ W DOMU-bądź w formie#

• Nie ma nudy 😁💪🤸‍♀️- #ZOSTAŃ W DOMU-bądź w formie dziś ćwiczenia w parach - rodzinnie bo SPORT 🏐🥋⚽️🤸‍♀️🤾‍♀️🏋🏻‍♀️ ŁĄCZY 👦🏻👩🏻👨‍🦲🤸‍♀️ 😁🤸‍♀️💪😀 5,d,g,f

• Kto Ty jesteś? - Polak Mały

• Uczniowie klasy 1c w ramach przygotowań do świąt majowych wykonywali kotyliony w barwach narodowych.

• DZIEŃ ZIEMI

• Dlaczego Ziemia, nasza planeta woła o pomoc?

Z czyjego powodu Ziemia jest w niebezpieczeństwie?

...na takie pytania szukali odpowiedzi uczniowie kl. I e...

Wiemy, jak zachować się w stosunku do przyrody i rozumiemy konieczność jej ochrony

• Mali przyrodnicy z klasy 1 d :)

• Realizując tematy Wiosenny ogród i sad oraz Święto Ziemi dzieci nie tylko zdobywały wiedzę podczas lekcji interaktywnych, ale również zaprojektowały i wykonały m.in. makiety ogrodów, tematyczne gry planszowe, zabawki z zużytych przedmiotów, plakaty tematyczne techniką kolażu oraz sadziły kwiaty w ogrodzie. Zadania sprawiły dzieciom dużo radości i pobudziły ich wyobraźnię:)

• Trzecia odsłona szkolnej akcji ZACZYTANA DWÓJKA.

• Nagłówek

• Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.