• 7c na luzaka...

• Integracja zespołu klasowego ... z nutą Świąt

• Zajęcia dla przedszkolaków "Bajkowe Spotkanie"

• Uczniowie klasy IIIa zaprosili przedszkolaków do szkolnej krainy bajek. Popołudniowym Zajęciom towarzyszyła miła atmosfera, sprzyjająca kształtowaniu spostrzegawczości, skojarzeń oraz utrwalaniu aktywności ruchowych.

Dzieci, wcielając się w role bajkowych postaci, czerpały radość ze wspólnej zabawy z rówieśnikami. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywny udział.

Bożena Piekiełek, Danuta Dacko, Marzena Kalinowska

• Vc AKCJA ARTBOOK II

• KSIĄŻKI...ARTYSTYCZNE zrobione, opisane, dokończone. Jeszcze tylko pakowanie i wysyłamy na KONKURS!

Dziękujemy Pani Joannie Baran za pomoc, inspiracje, czas
          i UŚMIECH. Moim UCZNIOM dziękuję za: zorganizowanie, aktywność, odpowiedzialność i wspaniałą atmosferę.

Anna Wandzioch

• Klasa IV f na warsztatach "Wszystko co chcemy wiedzieć o kosmosie" w bibliotece w ramach ścieżki międzyprzedmiotowej i realizacji programu wychowawczego.

• III DRUŻYNA W WOJEWÓDZTWIE !!!

•  Dnia 03.04.2019.w Kędzieżynie - Kożlu odbył się Finał Wojewódzki dziewcząt w mini siatkówce "czwórki" w którym nasza szkolna drużyna zdobyła III miejsce . Gratulujemi i dziękujemy :

MAJA ,WANESSA,HANIA,EWELINA,SANDRA,DELFINA,ZUZIA,WIKTORIA,OLIWIA, JULIA.

• Witamy w nanoświecie.

• Polecamy wystawę w naszym muzeum w Kluczborku- VII B.

• Szukamy WIOSNY:)

• Klasa VII B wybrała się na wyjazd do Bogdańczowic w ramach realizacji programu wychowawczego.

• MAM PASJE- MAM TALENT

• Samorząd Uczniowski już kolejny raz zorganizował dla uczniów naszej szkoły przegląd szkolnych talentów. Cieszymy sie ,że tak wielu uczniów zgłosiło się do wspólnej zabawy z okazji Pierwszego Dnia Wiosny. Gratulujemy talentu, odwagi i dziękujemy :) :) :)

• 1C W NANOŚWIECIE

• Jak się przekonali uczniowie klasy 1c wystawa w muzeum może służyć nie tylko do podziwiania, ale także do doświadczania. „Witamy w nanoświecie” to interaktywna wystawa przygotowana przez studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego, przybliżająca pojęcia z zakresu matematyki, fizyki czy biologii.

Dzieci z dużym zainteresowaniem podchodziły do kolejnych stanowisk pełnych zagadek, łamigłówek i przeróżnych fascynujących zjawisk.

I tym razem nikt nie usłyszał: „Proszę nie dotykać eksponatów”:-)

• Sukcesy uczniów w olimpiadach organizowanych przez Polski Czerwony Krzyż

• 27 marca uczniowie naszej szkoły brali udział w olimpiadach organizowanych przez Polski Czerwony Krzyż. Reprezentowali nas: Piotrek Niewiejski (4a), Michał Więckowski (4a), Michał Rokita (5e), Jan Pocheć (6d), Arkadiusz Wydmuch (6d). W olimpiadzie z Wiedzy o Polskim Czerwonym Krzyżu w pierwszej trójce znalazł się Michał Więckowski,  a w olimpiadzie pt. Człowiek i jego środowisko I miejsce zajął Michał Rokita a III Arek Wydmuch. Gratulujemy!

• Dbajmy o naszą Ziemię- segregujmy śmieci.

• Uczniowie klasy Va uczyli młodszych kolegów z IIa, jak dbać na codzień o naszą planetę Ziemię. Warsztaty były połączeniem wiedzy z praktycznym działaniem.

• LESELUST/RADOŚC CZYTANIA W II c

• W ramach zajęć czytelniczych w języku niemieckim, inspirowanych inicjatywą Instytutu Goethego w Krakowie, uczniowie klasy II c wykonali wspaniałe prace komiksowe do lektury Onkel Karl und Erdmaennchen, wydanej na poziomie A1, przez ELI ERSTE LEKTUEREN wraz z Multi-romem mit Video.

Prace były wspaniałe, zabawa z piosenką oraz zadania interaktywne nie pozwoliły się nudzić...Dziękuję Wszystkim Uczniom za 100% AKTYWNOŚĆ; A.Wandzioch

• Warsztaty "Ale jaja:)" w IIa

• W ramach projketu edukacyjnego "Wielkanoc - korelacja miedzyprzedmiotowa" odbyły się warsztaty świąteczne w klasie Iia. W ramach zajęć były do wykonania pisanki, kartki świąteczne i ozdabianie babeczek. Spotkanie było miłym spotkaniem integrującym.

• Vc ARTBOOK JAKO OBIEKT WIZUALNY

• Czytelnicze zajęcia warsztatowe w ramach II OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU NA DZIECIĘCĄ KSIĄŻKĘ ARTYSTYCZNĄ 2019 "Ja z podróży", część I...nie powiedzieliśmy jeszcze ostatniego słowa, może weźmiemy udział w zajęciach w Pracowni Szkła Artystycznego i tam powstaną szklane książki...?

Serdeczne podziękowania dla Pani Joanny Baran za wspaniałe inspiracje, a Rodzicom uczniów za wielkie zaangażowanie
          w przygotowanie materiałów na warsztaty.

• KONSULTACJA WOJEWÓDZKA MINI SIATKÓWKI ROCZNIKA 2007 DZIEWCZĄT.

•  KONSULTACJA WOJEWÓDZKA MINI SIATKÓWKI ROCZNIKA 2007 DZIEWCZĄT.

W dniu 30 marca 2019 roku w Kluczborku odbyła się konsultacja wojewódzka w mini siatkówce rocznika 2007 dziewcząt.  W konsultacjach wzięło udział 20 dziewczęta z  piątych klas  trenujących w  5 klubach związanych z ośrodkami SOS z całej Opolszczyzny . Przeprowadzono wszystkie testy z motoryki i techniki siatkarskiej.

Po podsumowaniu wyników oraz po ocenie wykorzystania umiejętności technicznych i taktycznych w grze. Koordynator  SOS Pan Lucjan Krakowczyk ,w raz z obecnymi na konsultacjach  trenerami, wybierze zawodniczki które będą reprezentowały nas 8-9 kwietnia w Twardogórze.

Nasza szkołę oraz SOS Kluczbork reprezentowała Hania i Ewelina . trzymamy kciuki!!