• Dzien chłopaka w klasie 2b

• Dżentelmenem być to ważna sprawa, bo z takim super chłopakiem jest wspaniała nauka i zabawa.

•

W czwartek 22.09.2022r.  obchodami  Międzynarodowego Dnia Kropki rozpoczęliśmy realizację w naszej szkole programu grantowego mPotęga pt: ” Matematyczny zawrót głowy w Dwójce”.  Z tego powodu zaprosiliśmy wszystkich uczniów klas czwartych do wspólnej zabawy, zwracając uwagę na to, że każdy ma jakiś talent, wystarczy tylko w siebie uwierzyć.

Mnóstwo kolorowych krop, kropek, kropeczek zagościło na szkolnym korytarzu. Uczniowie w tym dniu przyszli ubrani w kropki, był poczęstunek „w kropki” .Uczniowie stworzyli kreatywne prace plastyczne, a także wykonali wiele ciekawych zadań z kropką w roli głównej. Na zajęciach wykorzystaliśmy sprzęt zakupiony w ramach programu  #LaboratoriaPrzyszłości

W tym dniu nikt nie był „ w kropce”, za to wszyscy byli „zakropkowani”. Zwracali tym samym uwagę na to, że warto wierzyć w siebie.

• IVa i IVe w nowoczesnych przestrzeniach rozwijania potencjału i zdobywania wiedzy...

• 15.09.2022 klasy IVa i IVe rozpoczęły magiczną podróż w krainę Szpaka Mateusza, do Ostatniego Rezerwatu Przyrody, Planety Fantazji, Bajdocji, gdzie mogły doświadczać aktywności: poszukiwania robaków, ptasiarstwa, obserwacji zwierząt, pajęczyny Meluzyny oraz dziupli z bajkami... Uczniowie rozwijali ciekawość poznawczą, poszanowanie przyrody, edukację ornitologiczną, entomologiczną i wiele innych a to za sprawą guzika z czapki Bogdychanów, magicznego kałamarza z niekończącym się atramentem oraz szmaragdowej szkatułki doktora Paj-Chi-Wo.

Tak zainaugurowaliśmy innowację Witajcie w naszej bajce..., organizatorki: Aneta Drozda, Anna Ogrodowiak  i Anna Wandzioch