• SU - Wydarzenia

Dzień Życzliwości

Samorząd Uczniowski z okazji Dnia Życzliwości wraz z klasami piątymi stworzył Drzewo Życzliwości, na którym każdy mógł umieścić sentencje lub dobre słowo, aby podzielić się życzliwością z innymi.

• 2019-10-08

Pierwsze spotkanie w roku szkolnym 2019/2020.

Wybraliśmy przewodniczącą oraz jej zastępce oraz ustaliliśmy plan pracy na nowy rok szkolny.

• 2019-09-23

Wybory do SU

23 września 2019r. uczniowie klas 4-8 wybrali nowy skład Samorządu Uczniowskiego.

• 2019-09-15

Międzynarodowy Dzień Kropki

Samorząd Uczniowski z okazji Dnia Kropki przygotował dla uczniów klas 3, 4 i 5 gry i zabawy sportowe oraz zajęcia plastyczne.

• 30.06.2019

Dzień Dziecka

W piątek 30.06.2019 r. zorganizowaliśmy Dzień Dziecka. Ten dzień upłynął nam na rozgrywkach i zabawach sportowych. Pogoda nam dopisała więc wrócilismy do domu uśmiechnięci i opaleni.

• 14.02.2019

Walentynki dla klas 4.

14.02.2019 zaprosiliśmy uczniów klas 4 do wspólnego spędzenia Dnia św. Walentego. Walentynkowe gry i zabawy pomigły nam zintegrować się oraz wesoło spędzić czas.

• 24.01.2019

Dyskoteka karnawałowa.

W tym roku zabawę karnawałową poprowadził Dj Ed. Dziękujemy za niezapomnianą dyskotekę.

• 22.01.2019

Rodacy - Bohaterom

Na terenach dzisiejszej Łotwy, Litwy, Białorusi, Ukrainy żyje już garstka  żołnierzy Armii Krajowej i innych organizacji niepodległościowych. Dla nich przygotowaliśmy paczkę z żywnością.

• 17.01.2019

Kartka dla Mariki!

W styczniu przyłączyliśmy się do fb akcji: Kartka urodzinowa dla Mariki. Dziewczynka od kilku lat walcy z białaczką, a jej marzeniem z okazji 6 urodzin było otrzymanie jak największej liczby kartek urodzinowych.

• 19.12.2018

Pomagamy!

Samorząd Uczniowski i Szkolny Wolontariat sprzedając słodkie bułeczki, zebrał pieniądze, z których zakupił świąteczną paczkę dla potrzebującej dziewczynki.

• 29.11.2018

Dyskoteka andrzejkowa.

Samorząd Uczniowski z okazji andrzejek zorganizował dyskotekę szkolną, na której bawili sęi uczniowie ze wszystkich klas. Nie zabrakło również zabaw i wróżb andrzejkowych.
              Już teraz zapraszamy na zabawę karnawałową.

• 16.11.2018

Dzień Tolerancji

16 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Tolerancji. Z tej okazji zaprosiliśmy koleżanki i kolegów z klas IV na Wyspę Tolerancji.

• 18.10.2018

Planujemy rok szkolny 2018/2019

Pierwsze zebranie Rady Saorządu Uczniowskiego zaowocowało harmonogramem pełnym ciekawych wydarzeń na rok szkolny 2018/2019. Wybraliśmy spośród nas przewodniczącą szkoły, którą została gnieszka Noculak.

• 04.10.2018

Wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego

04.10.2018 odbyły się wybory do Rady Samorządu Uczniowskiego.

• Nagłówek