• Spełniamy marzenia- absolwenci PSP 2 w Kluczborku

• Spotkanie z absolwentem naszej szkoły Jeremiaszem Presiem pokazało uczniom, że marzenia się spełniają. Jeremiasz jest obecnie uczniem trzeciej klasy Ogólnokształcącego Liceum Lotniczego w Dęblinie, a niedawno był uczniem klasy 1a PSP 2 w Kluczborku, podobnie jak obecni młodsi uczniowie.

Koniec roku szkolnego, koniec klasy pierwszej to czas na refleksje i posumowania. Uczniowie klasy 1a kończą go z wielkim bagażem nowych umiejętności, odkrytych pasji i zainteresowań, nowych relacji i przyjaźni. Dzięki spotkaniu z Jeremiaszem dzieci wiedzą, że podążanie za swoimi marzeniami, determinacja w realizacji kolejnych celów przybliża czas spełnienia marzeń.

Dziękujemy za spotkanie:)

• Dzień Dziecka w Cook@Fun

• Uczniowie klasy 1a wzięli udział w kreatywnych warsztatach kulinarnych. Na początku warsztatów nie mogło zabraknąć porcji informacji o przygotowywanych daniach, w części warsztatowej dzieci samodzielnie przygotowały danie główne i deser, na zakończenie wyczarowały kolorowe bańki mydlane. Dziękujemy Pani Ani Smykała- Stasiak za zaproszenie do studia i cudowny, radosny dzień.:)

• Nowości czytelnicze dla uczniów naszej biblioteki

• W ramach akcji "Książka chroni" prowadzonej przez Fundację Powszechnego Czytania (www.fpc.org.pl) otrzymaliśmy nieodpłatnie pakiet książek w języku angielskim oraz polsko–ukraińskim. Szczególnie polecamy "Bal u Lamorożca" oraz ukraińskie wydanie książki "Świat jest piękny. Książka przeciw wojnie" / "СВІТ ПРЕКРАСНИЙ Книжка проти війни"/, która powstała dzięki zaangażowaniu polskich pisarzy i ilustratorów. Dziękujemy fundacji za przekazane książki, a uczniów zapraszamy do biblioteki.