• VII Dziecięca Rada Miejska

• 07.12.2022 20:45
      • VII Dziecięca Rada Miejska tym razem poświęcona zdrowiu psychicznemu dzieci po zdalnym nauczaniu :)
      • 17 listopada 2022 roku w Sali Konferencyjnej Urzedu Miasta odbyła się kolejna, siódma sesja Dziecięcej Rady Miasta. Uczestniczyli w niej przedstawiciele wszystkich szkół podstawowych z naszej gminy oraz gościnnie uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej w Kostowie. Tematem przewodnim rady był dobrostan psychiczny uczniów po zdalnym nauczaniu. Po dyskusji uczniowie wypracowali odezwę do dorosłych, w której postulowali o ważne dla nich rzeczy. Debatę przygotowali opiekunowie Samorządu Uczniowskiego oraz Rzecznicy Praw Ucznia naszej szkoły w składzie: Magdalena Feldman, Magdalena Rotter, Krzysztof Mateusiak oraz Tomasz Klich, a prowadziła ją pani Anna Włodarczyk. Wśród zaproszonych gości znaleźli się" Burmistrz Jarosław Kielar, dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kluczborku - Pani Anita Kieslich, Inspektor AO - Pan Piotr Stefaniuk oraz Dyrektor PSP 2 - Maciej Szymczyk.

Videorelacja z obrad DZIECIĘCEJ RADY MIEJSKIEJ. 17.11.2022 r. KLUCZBORK #LaboratoriaPrzyszłości w linku poniżej: