• Warsztaty "Bezpieczny Kluczbork"

• 07.12.2022 22:32
      • Jednym z elementów gminnego konkursu plastycznego "Bezpieczny Kluczbork", realizowanego przez naszą szkołę w ramach projektu "Razem Bezpieczniej", były warsztaty artystyczne dla dzieci i młodzieży które odbywały się w Muzeum im. Jana Dzierżona w Kluczborku. W trakcie warsztatów uczestniczący w nich uczniowie projektowali bezpieczną przestrzeń (place zabaw) w której w nieskrępowany sposób mogliby rozwijać swoje pasje artystyczne i sportowe. Pracując w zespołach rozwijali umiejętność współpracy, wymieniali się doświadczeniami artystycznymi i rozwijali umiejętność kreatywnego myślenia.