• Klasa II a

• "Nasza klasa jest wesoła i wszystkim pasuje.

Kto się do niej zapisuje od razu zyskuje.

Jest aktywny i ambitny, radosny, wesoły,

samodzielny i odważny, do pracy gotowy.

Uczymy się przez działanie,

warsztaty lubimy,

w Klubie graczy chętnie gramy,

Bratka przytulamy"

To słowa naszej klasowej piosenki. W tym roku kontynuujemy naszą innowację pod hasłem "Myślę- działam- przeżywam- odkrywam", której celem głównym jest połączenie wiedzy z praktyką, gdyż ...

„Wiedza sama w sobie nie ma żadnej wartości.

Cenną czyni ją,  jej zastosowanie.

Innymi słowy, świat nie odpłaca Ci za to co wiesz.

Świat odpłaca Ci za to, co robisz.”

Gibelin Les

Zapraszamy do oglądania naszych działań na stronie internetowej naszej szkoły i szkolnym Facebooku.

• Międzynarodowy Dzień Kropki w IIa.

•        W tym roku również dołączyliśmy do tego ciekawego święta. Każdy  z Nas ma talent, tylko trzeba go w sobie odnaleźć.  W tym dniu pracowaliśmy nad naszą współpracą, wykonaliśmy piękne mandale.