• Dzień Kobiet :)

• Nasi MĘŻCZYŻNI  też się postarali w tym roku ( VII B )

• Dzień Kobiet w 1c

• Dziewczynki z klasy 1c z okazji dnia kobiet, zostały obdarowane przez chłopców życzeniami, piosenką oraz drobnym upominkiem. Nie zabrakło również prezentu dla całek klasy.

• KLASA 6A UCZY SWOICH MŁODSZYCH KOLEGÓW I KOLEŻANKI Z 1C SEGREGACJI ŚMIECI

Dzień Kobiet w klasie 7c

• Półfinał Wojewódzki Piłka siatkowa chłopców !!!

• Dnia 07.03.2019. odbył sie Półfinał Wojewódzki w piłce siatkowej chłopców klas siódmej , ósmej  oraz gimnazjum. Nasza szkoła zdobyła 3 MIEJSCE  drużyną w składzie:

PAWEŁ ,TOMEK ,KAMIL ,MIŁOSZ , JAKUB ,BARTOSZ ,JAKUB I .oraz  TOMEK Z.

Gratulujemy świetnej sportowej postawy !!!

• DROGA DO SUKCESU !!!

• Klasa sportowa promuje zdrowy tryb żcia poprzez realizacje programu

"BIEG  PO ZDROWIE "– program antytytoniowej edukacji zdrowotnej.

PALENIU MÓWIMY NIE !!!!

• SMOK czy SMOG?

• Uczniowie klasy 1c znów zabawlili się w "heksowanie". Tym razem, pracując w dwóch grupach, wymieniali się wiedzą i porządkowali wiadamości dotyczące smogu, rysując na heksach swoje skojarzenia dotyczące tego zjawiska.

• Tłusty Czwartek w klasie 1c

• "Powiedział Bartek, że dziś Tłusty Czwartek..." - choć dzieciom z klasy 1c  nikt o słodkiej tradycji nie musiał przypominać.

• Konkurs wiedzy o PCK oraz Olimpiada "Człowiek i jego środowisko"

• Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w szkolnym etapie XVII edycji Turnieju PCK "Człowiek i jego środowisko" oraz XIV Okręgowej Olimpiadzie Wiedzy o Czerwonym Krzyżu. Trzech najlepszych uczestników będzie reprezentować nas w etapie rejonowym:

Olimpiada Wiedzy o PCK:

1. Michał Więckowski

2. Piotrek Niewiejski

3. Wojtek Przybył

Turniej "Człowiek i jego środowisko":

1. Arek Wydmuch

2. Jan Pocheć

3. Michał Rokita

• Walentynki klas 4

• Samorząd Uczniowski z okazji Dnia św. Walentego zaprosił uczniów klas 4 do wspólnej zabawy. Dzięki grom i zabawom zintegrowaliśmy się oraz wesoło spędziliśmy czas.

• IIc liebt Winter...

• w oczekiwaniu na wiosnę podsumowujemy pracę ostatnich kilku tygodni na lekcjach języka mniejszości narodowej niemieckiego; śpiewamy, bawimy się, tworzymy, współpracujemy i prezentujemy:)