• Bal karnawałowy klas I - III

•              Jak co roku w karnawale, wszyscy bawiliśmy się wspaniale!!!

Zapraszamy do foto galerii:

• Projekt profilaktyczny "Moje życie jest cenne"

• W  dniu  6 lutego odbyły się  warsztaty profilaktyczne i koncert muzyki rap i regee dla uczniów klas IV i V.

• Walentynkowe zabawy

• Z okazji zbliżających się Walentynek w klasie 3c odbyły się zajęcia pt.” Walentynkowe odczytywanie kodów QR”. 🥰❤️❣️

• „Mali odkrywcy. Eksperymenty i zabawy matematyczne”

• „Mali odkrywcy. Eksperymenty i zabawy matematyczne” to temat naszego kolejnego spotkania z przedszkolakami  i ich Rodzicami, które miało miejsce 04.02.2020r.

Muzyczne pląsy i zabawy rozpoczęły nasze spotkanie.

Przy użyciu kolorowych karteczek i kolorowych kubeczków w połączeniu z matą do kodowania – dzieci tworzyły różne kompozycje - pikselowe obrazki tematyczne.

Układanie wież przestrzennych na podstawie płaskiego wzorca oraz budowanie wież z kolorowych kubeczków według pomysłu dzieci – to również elementy kodowania  i zarazem wspaniała zabawa.

Dziękujemy za kreatywność i miłą atmosferę .

Prowadzące zajęcia: Agnieszka Bulak, Magdalena Krzyżowska, Katarzyna Żurawska, Wioletta Kowalczyk

• Wycieczka Ic do teatru i Hoplandii

• Uczniowie klasy Ic udali się na wycieczkę do Opola, gdzie w Teatrze Lalki i Aktora, z zapartym tchem obejrzeli spektakl "Akademia Pana Kleksa". Po uczcie duchowej, było coś i dla ciała, a mianowicie dwie godziny wspaniałej zabawy w hali zabaw dla dzieci Hoplandia.

• 1a

• W okresie świąt Bożego Narodzenia klasa 1a wzięła udział w ogólnopolskim projekcie pt. Idą Święta, nie o SMS-ie lecz o kartce pamiętaj. Kartki wysyłaliśmy do dzieci z Domu Dziecka w Opolu, oraz do seniorów z Stobrawskiego Centrum Seniora. Okazało się ze dawny sposób przesyłania życzeń sprawił wiele radości  wszystkim niezależnie  od wieku. Dziękujemy za miłe podziękowania ze Stobrawskiego Centrum Seniora i Domu Dziecka w Opolu.

• Uczymy się i bawimy.

• W ramach projektu "Gramy w karty uczymy się tabliczki mnożenia" uczniowie klasy IV b wspólnie wykonali tablicę matematyczną. Nauka i zabawa, to doskonałe połączenie.

• Spotkanie z panią bibliotekarką.

• W ramach projektu "Wkręceni w czytanie" klasę II b odwiedziła pani Zuzanna Gruszczyńska - bibliotekarka z Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Kluczborku. Uczniowie z ciekawością oglądali przyniesione książki, wymieniali się nimi, ponadto wysłuchały fragmentów niektórych książek, same też chętnie czytały. Pani Zuzanna przypomniała zasady wypożyczania książek, jak należy o nie dbać i zachęciła do odwiedzin w bibliotece. Uczniowie podziękowali za zaproszenie, piękne zakładki i obiecali, że wrócą do biblioteki aby móc korzystać z bogatej oferty dla dzieci.

• Podziękowania

• Uczniowie klasy 1 d serdecznie dziękują Rodzicom za zakup nowych pomocy dydaktycznych :) Uatrakcyjnią one zajęcia lekcyjne oraz pomogą w nauce czytania, pisania i liczenia.

• Kodowanie

• Wykorzystanie nowych pomocy dydaktycznych do kodowani w klasie 1a 🥰

• Kodowanie w klasach 1-3

• Wzbogacenie bazy pomocy dydaktycznych w klasach młodszych wpłynęło na jeszcze większą atrakcyjność zajęć z kodowania i nie tylko. Dzięki klockom uczniowie rozwijają logiczne myślenie, wyobraźnię przestrzenną i kreatywność.

• Z cyklu nie samym sportem człowiek żyje....

• Klasa sportowa na wrsztatach w Galerii Sztuki Wspólczesnej -wystawa " ŚWIATŁO " i tworzenie stacji badawczej .

• Wizyta w Stobrawskim Centrum Seniora

• Klasa 2c odwiedziła starszych ludzi, którzy przebywają w STS w Kluczborku. Uczniowie śpiewali piosenki, recytowali wierszyki oraz grali na instrumentach. Wszystko to sprawiło, że na twarzach seniorów pojawił się niezapomniany uśmiech. Na koniec dzieci rozdały własnoręcznie robione kwiatki, a w ramach podziękowań one same otrzymały małe słodkości.

• Odwiedziny w Domu Pomocy Społecznej w Kluczborku

• Z okazji Dnia Babci i Dziadka uczniowie klasy 1 d wraz z wychowawczynią odwiedzili mieszkańców DPS w Kluczborku. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, podczas którego śpiewały piosenki, recytowały wiersze, tańczyły i grały na instrumentach. Na koniec wręczyły kochanym seniorom własnoręcznie malowane kwiaty. Było to niezapomniane spotkanie. Uczniowie sprawili, że na twarzach seniorów pojawił się bezcenny uśmiech.

• Bezpieczne ferie

• W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi, naszych uczniów klas I-III  odwiedzili przedstawiciele  Policji. Tematem  spotkania były bezpieczne ferie. Policjanci  apelowali o rozwagę w trakcie wszelkich zabaw na śniegu oraz lodzie. W oparciu o prezentację multimedialną przestrzegali naszych uczniów przed zabawami w miejscach niedozwolonych, w których może dojść do wypadku. Omówili również zasady zachowania się w domu, podczas nieobecności rodziców.

• INFORMATOR DLA RODZICÓW/OPIEKUNÓW PRAWNYCH W SPRAWIE REKRUTACJI DO KLAS PIERWSZYCH W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH W ROKU SZKOLNYM 2020/2021 W GMINIE KLUCZBORK

• SZANOWNI RODZICE!

Przekazujemy niezbędne informacje, dotyczące przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych i publicznych szkół podstawowych z oddziałami przedszkolnymi w Gminie Kluczbork w roku szkolnym 2020/2021

• Projekt ,,Magia czytania''

• Uczniowie klasy 5b wzięli udział w czwartym spotaniu projektu ,,Magia czytania'' w którym czytali wiersze Jana Brzechwy i przedstawili inscenizację do wiersza ,,Na straganie'' przy czym się bardzo dobrze bawili. Na zakończenie zajęć wykonali rysunki na podstawie przedstawionych scenek.

• Nagłówek

• Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.