• Moja rodzina i ja

• TWORZYMY DRZEWO GENEALOGICZNE 🌳

Klasa 2 c

• Szósta odsłona szkolnej akcji ZACZYTANA DWÓJKA.

• Kolejny tydzień zdalnego nauczania w kl. I e

• - znamy juz wszystkie litery - coraz piekniej czytamy:)

- układamy i rozwiazujemy różne zadania matematyczne, juz w zakresie 50 :)

- zajecia wychowania fizycznego spędzamy zazwyczaj na świeżym powietrzu:)

- chetnie tworzymy prace plastyczne, a oto niektóre z naszych dzieł:))

• Wyzwanie lego

• W maju podczas trwania klockowego wyzwania ćwiczyliśmy prawidłowy chwyt, zręczność, rozwijaliśmy ciekawość poznawczą. Klocki pozwalają dziecku na ćwiczenie i rozwijanie zdolności manualnych, poprzez dopasowywanie, budowanie z nich obiektów, tworzenie nowych rozwiązań z własnych pomysłów.Tyle dobrego i tyle radości 🧠😃Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie💪👍#klockowezadanie

• Podsumowanie projektu ,,Magia czytania''

• Uczniowie Vb wykazali się dużą aktywnością w zakresie włączenia się w realizację projektu. Na zakończenie zachęcają innych do czytania książek, analiza odpowiedzi uczniów na pytanie : Dlaczego warto czytać ksiązki? mówi nam wiele ,,książki to kopalnie wiedzy i wszelakiej mądrości, dlatego warto z nimi obcować jak najczęściej''.

• Sei kreativ! ,,Mein Traumzimmer’’ / Bądź kreatywny! ,,Mój wymarzony pokój’’

• Uczniowie klas 6d i 6e kreatywnie zaprezenatowali swoje umiejętności językowe projektując pokój swoich marzeń.

• Szkoła Muzyczna I stopnia ogłasza zapisy kandydatów do klas pierwszych

• Projekt "Matematyka z klasą." w III a

•

Uczniowie klasy III a zakończyli projekt edukacyjny "Matematyka z klasą. Ile matematyki jest wokół nas?" . Projekt był realizowany we współpracy z Fundacją Uniwersytet Dzieci. Za aktywny udział otrzymaliśmy certyfikaty i dyplomy. Polecamy projekty z tej Fundacji. My już zrealizowaliśmy drugi. Dzięki udziałowi w projekcie uczniowie:  rozwinęli umiejętności związane z rozumieniem podstawowych pojęć matematycznych, zastosowania pojęć matematycznych w różnych dziedzinach życia, rozwinęli umiejętność samodzielnego, logicznego i krytycznego myślenia, nauczyli się, jak korzystać z wiedzy matematycznej w codziennym życiu,  nauczyli się współpracować z innymi,  nauczyli się rozpoznawać emocje oraz stale rozwijali kompetencje społeczne.

• Projekt Piszemy listy w klasie IIIa

• Projekt Piszemy listy w klasie III a dobiega powoli końca. W ostatnim indywidualnym liście, każdy uczeń z III a opisywał miejsce, które warto odwiedzić na wakacjach, feriach zimowych. Uczniowie opisywali też swoje marzenia i pisali o swoich zainteresowaniach.

• Dzień Matki w klasie 1 d :)))

• JESTEŚ MAMO SKARBEM MYM

KOCHAM CIEBIE Z CAŁYCH SIŁ

JESTEŚ WSZYSTKIM TYM CO MAM

WSZYSTKO TOBIE JEDNEJ DAM:)

Słowami tej piosenki uczniowie klasy 1 d wyrazili miłość swoim kochanym Mamusiom. W podziękowaniu za troskę, zrozumienie i opiekę wręczyli własnoręcznie wykonane laurki, portrety oraz kwiaty:)))

• Dzień Matki w klasie 2c

• Uczniowie mieli dużo ciekawych pomysłów, aby sprawić swoim mamom wiele radości w tym szczególnym dniu.

Były kwiaty, piękne życzenia, przepyszne słodkości i nie tylko... Wszystkim Mamom życzymy samych słonecznych dni  🌞

• Dla mojej Mamy...

• Usiądź mamo przy mnie blisko
          I posłuchaj tych słów,
          Ty z pewnością wiesz to wszystko,
          Jednak powiem to znów.

Kocham Cię

I nie pytaj mnie dlaczego tak jest

Ty jesteś mą mamą, wspaniałą kochaną

Jedyną na zawsze i kochasz mnie też.

• Nagłówek

• Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.