• Piąta odsłona szkolnej akcji ZACZYTANA DWÓJKA.

• „Myślę- działam- przeżywam- odkrywam”- uczniowie III a realizują innowację.

• W zdalnym nauczaniu nadal robimy doświadczenia, obserwacje. Prowadzimy skrupulatnie zapiski. Staramy się być aktywni, samodzielni, odpowiedzialni. Współpracujemy w teleklasie i poza nią. Mamy coraz bardziej kreatywne pomysły i dużo radości.

• Rysnotki- rozwijamy i doskonalimy myślenie wizulne w III a

• Uczniowie III a trenują rysnotki na podstawie książki  "270 rysunków krok po kroku" autorstwa E. Curyło. Rysnotki bardzo są przydatne do myślenia wizualnego, a to pomaga w nauce. Bardzo często wykonują mapy myśli, które pomagają pogrupować wiadomości, połączyć fakty, zauważyć zależności między informacjami.  A przy okazji to fajna zabawa.

• Nie ma nudy 😁💪🤸‍♀️- #ZOSTAŃ W DOMU

• Nie ma nudy 😁💪🤸‍♀️- #ZOSTAŃ W DOMU- trwa kolejnym tydzień wyzwania  SPORT na WESOŁO , ćwiczenia z piłką siatkową oraz sportowa ruletka 😂😂😂😀Brawo dla WAS👏👏👏🏐😀

• Tylko TIK i klasa 2d potrafi nazywać zwierzęta w języku niemieckim

• Uczniowie potrafią powiedzieć jak nazywa się ich zwierzątko i co lubi jeść.

• Uczniowie klas 3a i 3b uczą się zdalnie języka niemieckiego.

• MALI ARTYŚCI  z kl. I e

• Kolejny tydzień nauki zdalnej w naszej klasie to nie tylko poznawanie liter, doskonalenie umiejetności czytania czy rozwijania logicznego myślenia i radzenia sobie w sytuacjach problemowych...

Byliśmy także malarzami :)

Poznawaliśmy kolejne instrumenty, śpiewaliśmy ulubione piosenki i gralismy na własnoręcznie wykonanych marakasach :)

Pozdrawiamy :) :) :)

• CO SIĘ DZIEJE JAK SIĘ NIE JE?

• Jak czuje się człowiek, który nie jadł przez kilka dni? Na to pytanie starała się odpowiedzieć klasa 4 a w ramach projektu " Godzin wychowawczych ze światem"

• Jak oszczędzać wodę?

• Klasa 4a przygotowała plakaty tematyczne:

• PO CO NAM WODA ?

• Klasa 4 a razem z wychowawcą w dalszym ciągu realizuje „Godziny wychowawcze ze światem” pod patronatem Polskiej Akcji Humanitarnej.

Uczniowie zastanawiali się do czego jest potrzebna woda, co się stanie, jeśli będziemy  mieć dostęp tylko do brudnej/zanieczyszczonej wody, czy wszyscy na świecie mają równy dostęp do wody?

Starali się odpowiedzieć na pytanie w jaki sposób ludzie na świecie pozyskują wodę?  Oto wyniki ich pracy:

• Projekt "Matematyka z klasą" w III a z Uniwersytetem Dzieci

• Uczniowie III a zrealizowali ostatnie zajęcia z projektu "Matematyka z klasą. Ile matematyki jest wokół nas? " . Tym razem tematem były BRYŁY.  Zrealizowaliśmy go w sposób zdalny i było bardzo sympatycznie.

• Zabawki z surówców wtórnych.

• Uczniowie klasy III a  wykazali się kreatywnością w tworzeniu zabawek z surowców wtórnych. W ten sposób zwracają uwagę na temat : Chrońmy Ziemię!

• Nagłówek

• Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.