• Dzień Ziemi w klasie 1c

• W ramach świętowania Dnia Ziemi, uczniowie klasy 1c poznawali co to jest ekologia i recykling. Wykonywali prace plastyczne dotyczące ekologii oraz nadawali zużytym przedmiotom drugie życie. Przy wykonywaniu prac z materiałów recyklingowych zaskakiwali pomysłowością i oryginalnościa:)

• Uczymy Dzieci Programować w IIIa

• Uczniowie testują narzędzia , które udostępnia platforma programu. Kodują i odkodowują obrazki, wyznaczają trasy dla ozobota wg wytycznych. Nadal doskonalą swoje umiejętności z programowania.

• Sposoby na podsumowanie wiedzy w klasie IIIa

• Ostatnio przerabialiśmy tematy : Rośliny uprawiane w Polsce. Uczniowie lubią mapy myśli, więc tworzyli je w różny sposób. Na podsumowanie materiału współpracowali z mamą,  wspólnie stworzyli tzw. "Żywą mapę myśli" z produktów , które mają w domu.  Opisywali jak im się współpracowało, jakie przybierali role i czego się dowiedzieli? Powstały fajne wystawki. Uczniowie podkreślali, że dużo się dowiedzieli o produktach, które mają w domu, utrwalili wiedzę. Rodzicom bardzo się pomysł spodobał, zauważyli, że dzieci już posiadały dużo wiedzy.

• #ZOSTAŃ W DOMU-bądź w formie #🤸‍♀️💪😀 🥦🌽🥑🥒🥬🍅

• Nie ma nudy 😁💪🤸‍♀️- #ZOSTAŃ W DOMU- bądź w formie 😁tydzień stabilizacji - deska przodem ,tyłem , bokiem 🤸‍♀️💪😀 warzywa i owoce  dają moc 🥦🌽🥑🥒🥬🍅🥔5 f,d,g

• Piękne i pomysłowe prace wykonane przez uczennicę klasy 5

• Międzynarodowy Dzień Ziemi- zdalne nauczanie w klasie 2c.

• Chronimy naszą Planetę 🗺🌍. Zabawki z recyklingu ♻️ oraz wytwory z papieru ✂️ #zostań w domu 👍dziękujemy rodzicom za zaangażowanie 😘.

• Jesteśmy aktywni

• Uczniowie klasy 1c wiedzą, że ruch to zdrowie. Podczas zdalnego nauczania nie zapominają więc o aktywności fizycznej.

• #ZOSTAŃ W DOMU- bądz w formie #

• Nie ma nudy 😁💪🤸‍♀️- #ZOSTAŃ W DOMU-bądź w formie 😁challenge💪challenge😁, brzuch pali , a forma rośnie 💪💪💪💪 😁🎥🎥🎥, 🍋🍋🍋H2O dużo 🤸‍♀️🧘‍♀️😁💪🤸‍♀️ ,ćwiczenia z przyborami „  ćwiczenia z hantlami lub butelkami wody" i sałatka owocowa własnoręcznie przygotowana , warzywa

i dużo ,dużo zabawy z wychowaniem fizycznym 🍌🍋🍏🍎🍐🍓🍇🍉🍒🤸‍♀️🧘‍♀️👏😁 5 d,f,g

• Druga odsłona szkolnej akcji ZACZYTANA DWÓJKA.

• ŚWIĄTECZNA KARTKA DLA SENIORA:)

• Uczniowie klasy 1 d przygotowali świąteczne kartki z życzeniami dla Seniorów. Zdjęcia kartek zostały wysłane podopiecznym Domu Pomocy Społecznej w Kluczborku:)

• Z uśmiechem na twarzy uczniowie klasy 1 d realizują kolejne zadania:)

• Piękne podziękowania dla Rodziców za zaangażowanie i pomoc podczas zdalnego nauczania:)

• Zdalne nauczanie w klasie IIc- przygotowania do świąt.

• Radosnych Świąt Wielkanocnych, zdrowia i wzajemnej życzliwości. Życzy klasa III a z wych. R.H. i naucz. wspomagającym J.G.

• Projekt edukacyjny Piszemy listy w III a

• Wzajemna wymiana życzeń świątecznych- klasa III a  i klasa III c  z SP nr 74 w Poznaniu.

• FROHE OSTERN - Wesołych Świąt!

• Uczniowie klas IV życzą wszystkim swoim najbliższym i znajomym

• Nagłówek

• Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit. Sint, adipisci, quibusdam, ad ab quisquam esse aspernatur exercitationem aliquam at fugit omnis vitae recusandae eveniet.

Inventore, aliquam sequi nisi velit magnam accusamus reprehenderit nemo necessitatibus doloribus molestiae fugit repellat repudiandae dolor. Incidunt, nulla quidem illo suscipit nihil!Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit.