• Vc Jarmark Bożonarodzeniowy

• Zaangażowanie Rodziców i Uczniów na rzecz naszej szkoły było niezwykle wielkie. Przygtowano wiele słodkości oraz wspaniałych ozdób świątecznych.Większość Naszych Wspaniałych Mam była przez cały czas obecna przy stoiskach, które pięknie przystroiły.

Szczególne podziękowania dla Pań: Anety Pieprz, Iwony Podkówki, Sabiny Oleksińskiej, Barbary Grześniak, Marceliny Czarneckiej, Agnieszki Mamzer, Joanny Mączki z Mężem, Ewy Rojowskiej z Mężem, Agnieszki Oparskiej. Dziękuję moim niesamowitym piątoklasistom za to, że byli, pomagali i nie zawiedli, bo czują się dobrze w naszej szkole.

wych. Anna Wandzioch

• Klub gier planszowych - Turniej w grę 2x2

• W Klubie gier planszowych odbył się II Świąteczny Turniej w grę "2x2". Dzisiaj wręczaliśmy nagrody i rozpakowaliśmy podarunki przywiezione z Warszawy. Emocji było tak dużo, że zapomnieliśmy się w czasie....Od lutego zapraszamy do naszego Klubu, będziemy mieli poszerzoną ofertę. Informacje wkrótce,

• Lekkoatletyka w IIa

• Na zajęcia lekkoatletyczne zaprosiła nas p. Barbara Szarzyńska. Zajęcia była zaproszeniem/ promocją   zajęć , które odbywają się w naszej szkole w ramach zajęć pozalekcyjnych. Patrząc na radośc uczniów II a , warto na nie iść.

• PIŁKA KOSZYKOWA

II MIEJSCE W ZAWODACH MIEJSKO-GMINNYCH W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT . DZIĘKUJEMY I GRATULUJEMY NASZYM WSPANIAŁYM UCZENNICOM.

• Co to znaczy,że rośliny żyją?

• Uczniowie klasy II a realizują projekt Przyroda z klasą 1-3 , stworzony przez Fundację Uniwersytet dzieci. Wszyscy uczniowie jak na studentów przystało otrzymali Indeksy. Przez kolejne zajęcia będziemy poznawać tajniki przyrody, a poprowadzi nas w świat przyrody jeż o imieniu Zoi. Otrzymalismy od Fundacji teatrzyk kamishibai.

• Spotkanie z Hiszpanią

• Mimo śnieżnej pogody za oknem, dziś w klasie Ic zaświeciło hiszpańskie słońce. Zajęcia przeprowadziła rodowita Hiszpanka, która przekazała dzieciom garść informacji o swoim kraju.

• PRZEDSZKOLAKI W SZKOLE

• http://zs.cybinka24.pl/wp-content/uploads/2013/03/przedszkolak.jpgDnia 11 grudnia 2018r. przedszkolaki z Kluczborka wzięły udział

w popołudniowych zajęciach matematycznych w PSP nr 2 w Kluczborku.

Warsztaty pt. W KRÓLESTWIE MAT-YLDY przygotowali i przeprowadzili nauczyciele matematyki p. Alina Jurkowska i  p. Danuta Jeziorowska z pomocą uczennic klasy VIIIa: Oliwii Kónig, Dominiki Kwiring i Oli Oparskiej.

Celem spotkania było zachęcenie dzieci do edukacji w klasie I w naszej szkole, wzbogacenie doświadczeń i wiadomości dzieci związanych ze szkołą oraz integracja z rówieśnikami i starszymi uczniami.

Po uroczystym przywitaniu przedszkolaki przystąpiły do zadań. Zapoznały się z liczbami parzystymi i nieparzystymi kolorując cyferki.

Rozwijając wyobraźnię figur geometrycznych na płaszczyźnie układały pajacyka postępując zgodnie z czytaną instrukcją – wierszem.

Przyszli uczniowie dowiedzieli się gdzie i przez kogo został wymyślony tangram, a następnie  z tanów układali ciekawe figury.

Po figurach płaskich nadszedł czas na origami przestrzenne. Wprowadzając się w świąteczny czas dzieci wykonały przepiękne choinki, jak to określiła jedna mama „3D na płaszczyźnieJ”.

Na zakończenie zajęć wszyscy uczestnicy dostali słodycze oraz zrobili pamiątkowe zdjęcie.

ZAPRASZAMY ZA ROK:))

• Świąteczna świetlica

• Takie wspaniałości pachnące igliwiem, uśmiechnięte i życzliwe twarze witają wchodzących. To jedyne takie miejsce, gdzie zawsze jest twórczo...tym razem przygotowania do kiermaszu, podpatrzone w zachwycie.

• Vc Spotkanie z Grą w ramach projektu Planszowy Kluczbork

• Na zakończenie pracowitego poniedziałku i dobre rozpoczęcie tygodnia postanowiliśmy skorzystać z doskonałego, integrującego projektu. Rywalizacja to także umiejętność współpracy, doskonalenie się w sztuce cierpliwości, ale i umiejętność przegrywania; wspaniale, kiedy z uśmiechem na twarzach i we wzajemnym szacunku.

• Klasa 1 d w teatrze

• Uczniowie klasy 1 d byli na swojej pierwszej wspólnej wycieczce w Teatrze Lalki i Aktora w Opolu. Zapraszamy do obejrzenia prac plastycznych, które powstały po obejrzeniu spektaklu "Smacznego proszę wilka",

• Przedszkolaki w naszej szkole:)

• Gościliśmy na naszej sali gimnastycznej niesamowitych GOŚCI.Już po raz kolejny zorganizowaliśmy Zawody Mikołajkowe dla przedszkolaków. Wspólna zabawa, niesamowite przeżycia i wspaniałe nagrody to wszystko dzięki Paniom i Panu, którzy zdecydowali się odpowiedzieć na nasze zaproszenie- za co IM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY i już zapraszamy na Spartakiadę w maju.