• Laurki dla Babci i Dziadka

• Dzień Babci i Dziadka to bardzo ważne święto dla wszystkich uczniów klasy Ic. Dlatego z wielkim zaangażowaniem i niezwykłą starannością tworzyły  laurki dla swoich kochanych Dziadków, wykazując się przy tym niemałą kreatywnością. W rezultacie powstały wspaniałe prace, będące wyrazem wdzięczności i miłości wnuków dla swoich Dziadków.

• ZAJĘCIA INNE NIŻ WSZYSTKIE

• Zajęcia kreatywne w Ic. Pod wpływem piosenki "Kundel Bury" dzieci twórczo działały i bawiły się tworząc swoje pomysłowe, kreatywne maski.

• Dzień Babci i Dziadka

• Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu – Święto Babci i Święto Dziadka. Z tej okazji wychowankowie świetlicy szkolnej mieli okazję na pogłębianie więzi miłości i szacunku w stosunku do członków rodziny. Dzieci podczas zajęć świetlicowych opowiadały o swoich ukochanych babciach i dziadkach, wypowiadały się za co kochają swoje babcie i dziadków –. zapisywały najciekawsze wypowiedzi na dużym sercu, rysowały portrety przedstawiające swoje babcie i dziadków oraz wykonywały laurki, które zabrały dla swoich dziadków.

• Karnawał w świetlicy

• 15 stycznia w świetlicy szkolnej odbył się karnawałowy bal przebierańców. W zabawie brały udział dzieci z klasy 2b oraz dzieci uczęszczające do naszej świetlicy. Konkursy,w których można było wygrać złote medale lub słodki upominek i zabawy ruchowe cieszyły się dużym powodzeniem. Dekoracja sali, różnorodność propozycji tańców, zabaw i utworów muzycznych sprawiła, że udało nam się stworzyć wspaniałą karnawałową atmosferę. Wszyscy świetnie się bawili w rytmie znanych przebojów. Dziękujemy za udział dzieciom jak i wychowawczyni klasy 2b.

• Przedstawienie świąteczne

• 21.12.2018 r. mogliśmy poczuć magię świąt biorac udział w "Jasełkach" przygotowanych przez klasę 4a oraz część uczniów z 5 i 6 klas. Po przedstawieniu zostały rozdane nagrody uczniom, którzy brali udział w konkursie na najpiękniejszego Anioła.

• Szkolenie za jedzenie

• Dziś przekazaliśmy Fundacji OGPR zebraną karmę i koce dla zwierząt bezdomnych. W zamian skorzystaliśmy z bardzo ciekawego szkolenia na temat obcowania z psami. Pani Kasia, która na co dzień jest zawodowym treserem psów, udzielila nam wskazówek jak mamy zachowywać się w obecności psów, żebyśmy byli bezpieczni.

• Prośba do rodziców o wypełnienie ankiety

• Zespół do spraw pomocy psychologiczno-pedagogicznej zwraca się do Rodziców z prośbą, o wypełnienie ankiety, której celem jest podsumowanie udzielanej uczniom pomocy w I półroczu roku szkolnego 2018/2019. Dzięki współpracy z Państwem możemy stale udoskonalać sposoby organizacji pomocy psychologiczno-pedagogicznej dla naszych uczniów.  KLIK

Ankieta skierowana jest do wszystkich rodziców:

- których dziecko uczęszcza na zajęcia dodatkowe w szkole,

- których dziecko posiada opinię lub orzeczenie z poradni,

- których dziecko ma dostosowane wymagania do indywidualnych możliwości lub posiada IPET,

- których dziecko jest uzdolnione w danym obszarze,

- których dziecko słabiej radzi sobie z nauką.

Ankieta jest anonimowa i w formie elektronicznej. Prosimy o jej wypełnienie do 20 stycznia 2019 r.

Link do ankiety, który należy skopiować:

albo klikając tutaj:

KLIK

• Wigilia klasy Ic

• Aby tradycji stało się zadość, klasa I c tuż przed świętami spotkała się, aby przełamać się opłatkiem i wspólnie zasiąść przy wigilijnym stole. Nie zabrakło także drobnych upominków. W klasie zapanowała świąteczna atmosfera pełna życzliwości i rodzinnego ciepła.