• I półrocze 2019/2020 – klasa 6d

• Kreatywne myślenie, kreatywne pisanie – zajęcia czytelnicze

Program rozwoju osobistego „7 nawyków skutecznego i szczęśliwego ucznia”

Warsztaty w opolskiej Galerii Sztuki Współczesnej

Mikołajki w pizzerii

Jarmark Bożonarodzeniowy

Wigilia klasowa

• Klasa 5 e- I półrocze 2019/2020

• Warsztaty w Bibliotece Pedagogicznej ,, Kreatywne myślenie, kreatywne czytanie''

Warsztaty w Bibliotece Pedagogicznej ,, Jestem nastolatkiem..''

Jarmark Bożonarodzeniowy

Klasowa Wigila

Warsztaty w opolskiej Galerii Sztuki Współczesnej

• Realizacja projektu lego w klasach 1-3

• Tematem zajęć był "Mój dom marzeń". Uczniowie jak zawsze wykazali się dużą kreatywnością i zbudowali wiele ciekawych domów. Każdy z nich miał wiele detali, o których uczniowie opowiadali innym uczestnikom projektu.

• Bal karnawałowy klas I - III

•              Jak co roku w karnawale, wszyscy bawiliśmy się wspaniale!!!

Zapraszamy do foto galerii:

• Walentynkowe zabawy

• Z okazji zbliżających się Walentynek w klasie 3c odbyły się zajęcia pt.” Walentynkowe odczytywanie kodów QR”. 🥰❤️❣️

• „Mali odkrywcy. Eksperymenty i zabawy matematyczne”

• „Mali odkrywcy. Eksperymenty i zabawy matematyczne” to temat naszego kolejnego spotkania z przedszkolakami  i ich Rodzicami, które miało miejsce 04.02.2020r.

Muzyczne pląsy i zabawy rozpoczęły nasze spotkanie.

Przy użyciu kolorowych karteczek i kolorowych kubeczków w połączeniu z matą do kodowania – dzieci tworzyły różne kompozycje - pikselowe obrazki tematyczne.

Układanie wież przestrzennych na podstawie płaskiego wzorca oraz budowanie wież z kolorowych kubeczków według pomysłu dzieci – to również elementy kodowania  i zarazem wspaniała zabawa.

Dziękujemy za kreatywność i miłą atmosferę .

Prowadzące zajęcia: Agnieszka Bulak, Magdalena Krzyżowska, Katarzyna Żurawska, Wioletta Kowalczyk

• Wycieczka Ic do teatru i Hoplandii

• Uczniowie klasy Ic udali się na wycieczkę do Opola, gdzie w Teatrze Lalki i Aktora, z zapartym tchem obejrzeli spektakl "Akademia Pana Kleksa". Po uczcie duchowej, było coś i dla ciała, a mianowicie dwie godziny wspaniałej zabawy w hali zabaw dla dzieci Hoplandia.

• 1a

• W okresie świąt Bożego Narodzenia klasa 1a wzięła udział w ogólnopolskim projekcie pt. Idą Święta, nie o SMS-ie lecz o kartce pamiętaj. Kartki wysyłaliśmy do dzieci z Domu Dziecka w Opolu, oraz do seniorów z Stobrawskiego Centrum Seniora. Okazało się ze dawny sposób przesyłania życzeń sprawił wiele radości  wszystkim niezależnie  od wieku. Dziękujemy za miłe podziękowania ze Stobrawskiego Centrum Seniora i Domu Dziecka w Opolu.

• Uczymy się i bawimy.

• W ramach projektu "Gramy w karty uczymy się tabliczki mnożenia" uczniowie klasy IV b wspólnie wykonali tablicę matematyczną. Nauka i zabawa, to doskonałe połączenie.

• Spotkanie z panią bibliotekarką.

• W ramach projektu "Wkręceni w czytanie" klasę II b odwiedziła pani Zuzanna Gruszczyńska - bibliotekarka z Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Kluczborku. Uczniowie z ciekawością oglądali przyniesione książki, wymieniali się nimi, ponadto wysłuchały fragmentów niektórych książek, same też chętnie czytały. Pani Zuzanna przypomniała zasady wypożyczania książek, jak należy o nie dbać i zachęciła do odwiedzin w bibliotece. Uczniowie podziękowali za zaproszenie, piękne zakładki i obiecali, że wrócą do biblioteki aby móc korzystać z bogatej oferty dla dzieci.

• Podziękowania

• Uczniowie klasy 1 d serdecznie dziękują Rodzicom za zakup nowych pomocy dydaktycznych :) Uatrakcyjnią one zajęcia lekcyjne oraz pomogą w nauce czytania, pisania i liczenia.

• Kodowanie w klasach 1-3

• Wzbogacenie bazy pomocy dydaktycznych w klasach młodszych wpłynęło na jeszcze większą atrakcyjność zajęć z kodowania i nie tylko. Dzięki klockom uczniowie rozwijają logiczne myślenie, wyobraźnię przestrzenną i kreatywność.